Smart Airport Cities #3

Astăzi Ghimbavul a fost la înălțime atât la propiu cât și la figurat, astăzi am avut onoarea să avem invitați personalități importante din mediul economic și politic atât din țara noastră cât și din străinătate care au dezbătut tematici importante și reguli de bună practică pentru aeroporturi, turism, orașe inteligente, parteneriate strategice și nu în ultimul rând problemele geopolitice actuale.

Doresc să mulțumesc tuturor participanților pentru interesul acordat acestei conferințe, președintelui consiliului județean Dl ADRIAN VEȘTEA artizanul aeroportului internațional Brasov-Ghimbav, dlui prefect CĂTĂLIN VĂSÎI, consulilor prezenți, președintelui regiunilor europene Dl FRANZ SCHAUSBERGER, dlor generali de Aviație MARIUS ȘERBESCHI și LAURIAN ANASTASOF, dlui WERNER HENING consilier municipal Nürnberg și dlui CRISTIAN MACEDONSCHI partenerul primăriei și consiliului local în organizarea acestui frumos și important eveniment.

Cu respect,

Sursa articolului: facebook.com